KLUB NADŠENCŮ ZDRAVÉHO VAŘENÍ


Pokud navštěvujete moje stránky častěji, všimli jste uzamčených sekcí s novými, skvělými recepty. Jsou to moje nejlepší kousky a budou pro registrované čtenáře. 

Registrací do KLUBU získáte přístup k dalším receptům, článkům a tipům, které budu publikovat a budou pro neregistrované čtenáře uzamčené. 


Asi 60 receptů publikovaných původně zdarma jsou volně přístupné i nadále, přesto prosím respektujte moje autorství a nešiřte je bez mého vědomí dál. Pokud o to máte zájem, napište mi prosím na mail alena.melicharova@kitchenapotheke.cz.


ZALOŽTE SI KLUBOVÝ ÚČET 


Nenechte si ujít nové recepty, články a fotky ze světa netradičního vaření a pečení. Registrace je na dva řádky! ➡

PŘIHLÁŠENÍ PRO REGISTROVANÉ


JAK FUNGUJE KLUB

  • Přístup na dobu zatím neurčitou bude zpoplatněn částkou 149 Kč a budete mít přístup, jakmile se připíše platba na můj účet 8436121512/5500.
  • Protože na webu zatím neleze nastavit například vyhledávání a filtrace, pracuji na novém, lepší webu, kam právě po tomto datu (doufám:) stránky přesunu a rozšířím tím klubové funkce, pokud budou mít ohlas a dost čtenářů.
  • Jako podporu ke stránkám můžete využít Facebookovou diskuzi, která je pod každým článkem NEBO MOJI E-MAILOVOU ADRESU. Budu vám zde odpovídat na vaše dotazy ohledně surovin, pečení, postupů a tak dále tak rychle, jak to spolu zvládneme :)
  • K receptům a článkům v KLUBU budu stále přidávat další. Nyní máte k dispozici asi 100 receptů bez lepku, mléka, sóji. Často jsou ve veganské úpravě, bez ořechů, obilovin či luštěnin nebo rafinovaného cukru. Pokud váháte, zda se vám budou recepty líbit nebo je zvládnete, zhruba prvních 60 receptů je zdarma. Vyzkoušejte je a uvidíte, jak vám se mnou bude chutnat! 

JAK SE REGISTROVAT

  1. Pro registraci bude nutné použít fungující e-mailovou adresu a vymyslet si heslo, které si budete pamatovat. Jakmile žádost o členství v klubu odešlete, bude čekat na schválení. To získáte, jakmile bude na můj účet 8436121512/5500 připsaná částka 149 Kč. To je asi za 1-2 dny.
  2. E-mailové adresy použiji pouze na komunikaci s vámi, pokud v klubu nastanou nějaké změny, upozorním na novinky, konec členství a podobně. Ctím vaše soukromí. Registrací v KLUBU souhlasíte se zasláním takových jednoduchých sdělení. Pokud by vás to obtěžovalo, napište mi mail a domluvíme se jinak.
  3. Protože nejsem podnikatel, nedostanete za službu fakturu (zatím). Moji zárukou jsou kladné reference, spousta receptů k vyzkoušení zdarma, poradna přes mail, FB diskuze a Instagramový účet. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte a napište mi, ráda je zodpovím. Pokud byste i přesto byli hrubě nespokojeni s obsahem receptů, do týdne od koupě mi dejte vědět a já vám vrátím peníze nazpět. 

Chci vám všem, co jste dočetli až sem, poděkovat. Bez vás by web ani klub nikdy nevznikly. Díky že pečete, vaříte a kuchtíte se mnou a přeju nám všem dobrou chuť a pevné zdraví :) 

© 2020 - 2022 Kitchen apotheke. Všechna práva vyhrazena. Pokud chcete někde sdílet nebo publikovat moje recepty, prosím, napište mi na alena.melicharova@kitchenapotheke.cz
Kitchen apotheke -  lékárna z kuchyně Cookies